ارزشمندترین دامنه ها ی فروخته شده تا به امروز

ارزشمندترین دامنه ها

نام دامنه برای یک کمپانی یکی از عوامل موثر در جذب مخاطب می باشد. از اینرو بسیاری از اشخاص و کمپانی ها بر روی خرید و فروش نام دامنه هایی که بر کلمات خاص و شناخته شده ای دلالت می کند، سرمایه گذاری می کنند.

به عنوان مثال نام دامنه هایی همچون Art.com و یا coers.com با توجه به مفهومی که می تواند محتوای این سایت ها با آن مرتبط باشد و همچنین به دلیل اینکه در ذهن مخاطب به راحتی جای می گیرند، بسیار ارزشمند هستند. از طرف دیگر این امر در نتایج جستجوی کاربران نیز می تواند بسیار اثرگذار باشد.

خرید و فروش ارزشمندترین دامنه ها

نام دامنه برای یک کمپانی یکی از عوامل موثر در جذب مخاطب می باشد. از اینرو بسیاری از اشخاص و کمپانی ها بر روی خرید و فروش به عنوان مثال کاربری که به دنبال فروشگاهی جهت خرید محصولات هنری است و کلمه Art را جستجو می کند، سایت Art.com جزو اولین پیشنهادات موتورهای جستجو به کاربر خواهد بود. بسیاری از این نوع نام دامنه ها با قیمت های بسیار بالایی خرید و فروش می شوند و برخی شرکتها برای بدست آوردن آنها گاهی میلیون ها دلار هزینه می کنند.

گاهی ارزش برخی از این دامنه ها آنقدر زیاد است که صاحبان آن راضی به خرید و فروش آنها نیستند و فقط برای مدت زمانهای مختلفی آنرا اجاره می دهند. بر این اساس این امر خود تبدیل به یک طرح تجاری درآمدزا در فضای آنلاین شده است.

ارزشمندترین دامنه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *