آیتونز یو چیست و چه کاربردی دارد؟

آیتونز یو یا iTunes U چیست و چه کاربردی دارد؟

آیتونز یو یا iTunes U یکی از بخش های کاربردی و جذاب محصولات اپل می باشد که بسیاری از کاربرانی ایرانی با توجه آشنایی کم با زبان انگلیسی و عدم آشنایی با امکانات این بخش وارد آن نمیشوند.

این را بدانید که بسیاری از افراد آی پد را به خاطر آیتونز یو تهیه میکنند.! در itunes u شما یک آموزشگاه مجازی در اختیار دارید با کلی  آموزش و محتوی آزاد دوره های آموزشی از تعداد زیادی دانشگاه و مراکز آموزش  غیر انتفاعی و غیره.

در این بخش آموزش هایی بصورت کتابهایی الکترونیک که در آنها ویدیو یا فقط فایل های ویدیویی در دسته بندی های مختلف مثل engineering و بسیاری دیگر وجود دارد. اگر رو کامپیوتر خود برنامه آیتونز را دارید همین الان آن را باز کنید وارد بخش itunes store بشوید و itunes u را انتخاب کنید.

آیتونز یو

وارد دانشگاه مجازی بشوید هر چیزی که مرتبط با رشته دانشگاهی شما باشد در این بخش وجود دارد کافیست که آنها را دانلود کنید و با گنجینه آموزشی آیتونز به درس خواندن بپردازید.

آیتیونز یو برای هر دانش آموز با هر سطح سوادی مناسب است چون آموزش ها و کلاس های داخل آن برای هر سطحی وجود دارد ، شما می توانید برنامه iTunes U را روی آیفون یا آیپد و آیپاد تاچ خودتان دانلود کنید.

از طریق آن از سرور های قدرتمند اپل بصورت مستقیم کلاس و فایل آموزشی مورد نظرتان را دانلود و بوسیله آنها در هر سطحی که هستید به یادگیری بپردازید . شاید برخی از این کورس ها پولی باشند برای خرید آنهای نیز می توانید از صفحه فروش گیفت کارت آیتونز ما بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *