سایت edX یک سیستم آموزشی آنلاین است که توسط دو دانشگاه بزرگ و مطرح جهانی Harvard و MIT برای گسترش دانش بشری در کل جهان در سال ۲۰۱۲ پایه‌گذاری گردید. این سایت این شعار را سرلوحه کار خود قرار داده است:

آینده تحصیلات آنلاین؛ برای همه، همه‌جا و در همه وقت.
​​​​​​​

سیستم آموزشی edX دارای درسهایی از بهترین اساتید بهترین دانشگاه‌های جهان است. این درس‌ها در زمینه‌های تکنولوژی، مدیریت، برق، هنر، موسیقی، شیمی، زیست‌شناسی، ادبیات و غیره هستند. هر درس معمولاً دارای ویدئوهای جلسهٔ درس، جزوات و ابزارهای آنلاین دیگر شامل آزمایشگاه مجازی، پرسش پاسخ با همکلاسی‌ها و اساتید دوره هستند. امتحانات هم به صورت آنلاین و در یک زیر ساخت مطمئن گرفته می‌شود و با تمام کردن هر درس مدرک تأیید شده معتبر به دانش پذیر آن دوره تعلق می‌گیرد.​​​​​​​


در این سیستم آموزشی محیط در نظر گرفته شده برای دیدن ویدیوهای دروس، انجام تکالیف و آزمون ها، شرکت در بحث های علمی و پرسش و پاسخ، بسیار کارا و جذاب است. در شکل زیر محیط کاربری یکی از دروس نمایش داده شده است. در پنل کاربری سرفصل مطالب ارائه شده هر دوره را می توان دید و با ورود به هر سر فصل محتوی آموزشی مربوط به آن نمایش داده می شود. کاربران می توانند با سایر شرکت کنندگان و یا اساتید دوره ارتباط برقرار کرده و تبادل نظر کنند.

​​​​​

سیستم آموزشی edX چیست؟

​​​​​​​پس از پایان هر سرفصل کاربر می تواند به سئوالات مطرح شده پاسخ داده و در آزمون شرکت کند. بسته به نوع دوره آموزشی سئوالات بصورت چهارگزینه ای، جواب کوتاه، توضیحی، ویا پروژه ای می باشد. پس از کسب امتیاز لازم در آزمون ها کاربر می تواند برای دریافت مدرک اقدام کند.

مزایای شرکت در این دوره ها:

1) گذراندن دوره های آموزشی بهترین اساتید از برترین دانشگاههای دنیا و استفاده از به روزترین مطالب آموزشی
2) دریافت مدرک معتبر بین المللی از بهترین دانشگاههای دنیا*
​​​​​​​
*توضیحات:
- کلیه مدارک صادر شده دارای کد شناسایی رسمی و منحصر به فرد می باشد که در سایت edX می توان اصالت آنرا بررسی کرد.
- استفاده از مدارک صادره به عنوان گواهی مهارت در رزومه اشخاص در سراسر دنیا بسیار متداول و مؤثر است.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بهینه سازان فناوری و تجارت هوشمند هفت بیست و چهار می باشد.

تلفن های تماس:

38444402 (051)
38400022  (051)
فکس:
38435724 (051)
همراه:
09100043758

تماس با ما