حسین موسویان

اخرین به روز رسانی : مرداد 29, 1399

صنعت گردشگری و مهمان نوازی (Hospitality and Tourism Industry)

6 دانشجو
صنعت گردشگری و مهمان نوازی (Hospitality and Tourism Industry)

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

video

عنوان دوره : صنعت گردشگری و مهمان نوازی

ارائه دهنده : دانشگاه MARYLAND آمریکا 
سیستم آموزشی : edX

درباره  این دوره :

آیا دنبال کاری که هیچوقت از سکه نمی افتد هستید؟ آیا دنبال شغلی هستید که بتوانید هر جای دنیا آن را انجام دهید؟ آیا دنبال شغلی می‌گردید که دارای محیطی با زیبایی طبیعی، سرگرمی، خوشگذرانی، خدمات و خلاقیت باشد؟ پس به دنبال چه می‌گردید؟ صنعت گردشگری و مهمان نوازی پاسخ سوال شماست. صنعتی خدماتی که به صورت تخصصی در حال تبدیل شدن به بزرگترین صنعت در دنیاست.

 دوره مهمان نوازی و صنعت گردشگری توسط دانشگاه مریلند و جهت مدیران هتل‌ها و آژانس‌های مسافرتی، مدیران تشریفات، و بطور کلی مدیران و فعالان صنعت گردشگری طراحی شده است. این دوره سعی می‌کند یک درک کلی از مفاهیم کلیدی و راهکارهای نوین صنعت توریسم ارائه کند. طی گزارش انجمن مسافرتی آمریکا  هزینه‌ای که مسافران در سال ۲۰۱۸ در این کشور متقبل شده اند بالغ بر ۱/۱ تریلیون دلار بوده که به موجب آن ۱۷۱ میلیون دلار مالیات بر درآمد از آن کسب شده که مربوط به دولت فدرال، ایالت و دولت محلی می‌شد. این آمار فقط مربوط به ایالات متحده بود. اگر این تحقیقات در عرصه جهانی صورت می‌گرفت این مبلغ دو برابر و یا حتی بیشتر هم می‌شد. این دوره موجب گسترش دانش شما درباره صنعت گردشگری و مهمان نوازی شده و شما را در مسیر آکادمیک این صنعت قرار می‌دهد تا شما نیز از لذت فعالیت در این حرفه بی بهره نباشید.

برخی از حوزه‌های فعالیت در این صنعت عبارتند از : برنامه ریزی رویدادها، خدمات غذایی، تاسیس هتل‌ها و اماکن تفریحی، منابع انسانی، مدیریت گردشگری، راه اندازی تورها و بازاریابی صنعت مسافرتی، که تقریباً به همگی آن‌ها در این دوره خواهیم پرداخت.

 این دوره افق دید شما را نسبت به صنعت توریسم به طور چشمگیری گسترش خواهد داد. همچنین شناخت موقعیت‌­های شغلی خوب و هیجان انگیز سبب افزایش اشتیاق بیشتر شما نسبت به این صنعت خواهد شد. بیایید و از این دوره همراه با ما لذت ببرید.

آنچه خواهید آموخت:

 – آشنایی با جادوی توریسم و گردشگری

– آشنایی با زبان و اصطلاحات حرفه ای متداول در صنعت گردشگری روز دنیا

– آشنایی با جدیدترین مشاغل شکل گرفته وابسته به صنعت گردشگری

– اصول مهمان نوازی و هتلداری

– نقش کلیدی صنعت غذا در گردشگری

سرفصل های دوره:

– شناسایی واژگان و اصطلاحات تخصصی گردشگری متداول و مشترک در کل دنیا

– آشنایی با مشاغل دخیل در صنعت توریسم

– سفر و حمل و نقل

– اهمیت غذا و رستوران در صنعت توریسم

– هتلداری و مهمان پذیری 

درباره مدرک

– بعد از پایان دوره مدرک معتبر و رسمی مورد تأیید دانشگاه MRYLAND و با امضای مدرسین این دانشگاه اعطا می شود.

– استفاده از مدارک صادره بعنوان گواهی کسب مهارت تأیید شده توسط دانشگاه در رزومه کاری و تحصیلی افراد در سراسر دنیا بسیار معتبر است.

– لینک صحت اعتبار مدارک در آن قید شده و می توان با وارد کردن آن در اینترنت اصل مدرک صادر شده را رؤیت کرد. همچنین میتوانید مدارک خودرا بصورت آنلاین در Linkedin و سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

توریسم

نمونه مدرک صادره
لینک مشاهده اعتبار مدرک در سایت: 
Verified Certificate

 Ernest P. Boger D.Mgt

Chairman of the Department of Hospitality and Tourism Management
University of Maryland Eastern Shore
 
 
 

پروفسور ارنست بوگر – رئیس دانشکده مدیریت توریسم دانشگاه مریلند آمریکا – ۵۰ سال تدریس و تجربه در زمینه صنعت گردشگری – برنده جایزه Meek Award از شورای بین المللی هتل، رستوران، و آموزشهای سازمانی – برنده جایزه Lamp of Knowledge از مؤسسه هتلها و اقامتگاه های آمریکایی – عضو هیئت مؤسس اتحادیه بین المللی خدمات و مهمانداری چندفرهنگی – مشاور ده ها هتل زنجیره ای و اقامتگاه های تفریحی بین المللی – مشاور ارشد خطوط هوایی آمریکا – چاپ بیش از ۱۰۰ مقاله و کتاب در حوزه گردشگری و توریسم

دوره توریسم و مهمانپذیری یکی از پرطرفدارترین دوره های آموزشی دانشگاه مریلند است. این دوره می تواند برای بسیاری از فعالان و علاقمندان این صنعت بسیار راهگشا باشد. طراحی دوره به شکلی صورت گرفته است که شرکت کنندگان با زبانی ساده و کاربردی مفاهیمی مهم و بسیار سودمند را در حوزه گردشگری دریافت کنند.

برای گذراندن این دوره دو بخش اصلی طراحی شده است که شامل دروس دوره و امتحانات دوره است. آکادمیک ۲۴ سعی کرده است دروس دوره را به بهترین شکل به زبان فارسی در اختیار شما قرار دهد تا درک درستی از مفاهیم اصلی دوره داشته باشید. ترجمه ویدئوهای آموزشی، جزوات، دروس دوره در این بخش به زبانی ساده و روان ارائه شده است. اما برای گذراندن امتحانات دوره ذکر چند نکته ضروری به نظر می رسد.

اولا طراحی امتحانات در این دوره به شکل مرسوم و متداول و با هدف حفظ کردن یکسری از مفاهیم صورت نمی پذیرد، بلکه هدف اصلی از آزمون ها ایجاد درک صحیح از مفاهیم کلیدی است. برای گذراندن این دوره و دریافت مدرک شما می بایست به یکسری سئوالات تستی و چند سئوال تشریحی ( پیرامون مباحث گردشگری) پاسخ دهید. هر دو نوع سئوالات معمولاً مرور مفاهیم، اطلاعات و مطالبی است که در طول دوره و در جزوات و کلیپ های آموزشی به آن اشاره شده است.اصلا ذهن خود را درگیر اینکه دارید در یک امتحان و آزمون شرکت می کنید ،نکنید. چون سئوالات بسیار روان و تنها جهت محک زدن شما از درک درست مفاهیم طراحی شده است.

تنها چیزی که شاید کمی نسبت به آن دغدغه داشته باشید این است که در پاسخگویی به سئوالات تشریحی احتمالا تسلط کافی به زبان انگلیسی ندارید. متن اصلی سئوالات برای شما ترجمه شده است اما پاسخگویی به آنها به زبان انگلیسی ممکن است برای برخی دشوار باشد.اما جای نگرانی نیست. تیم ترجمه ما از ابتدا تا انتهای پروژه با شما خواهد بود. در پاسخ به سئوالات تشریحی شما دیگر لازم نیست خود را درگیر تسلط به زبان انگلیسی کنید، کافی است هرآنچه که لازم می دانید را برای تیم پشتیبانی و ترجمه ما ارسال کنید تا آنها در کوتاه ترین زمان ممکن و با صحیح ترین قواعد نوشتاری انگلیسی متن مورد نظر شما را ترجمه و برایتان ارسال کنند.

حالا می توانید برای گردش در دوره گردشگری آماده شوید، ما مانند یک تور لیدر کنارتان هستیم.

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
5 دوره