حسین موسویان

اخرین به روز رسانی : مرداد 25, 1399

بازاریابی: ابزارهای متمایزسازی شرکت ها در بازار (Introduction to Marketing)

1 دانشجو
بازاریابی: ابزارهای متمایزسازی شرکت ها در بازار (Introduction to Marketing)

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

video

عنوان دوره: بازاریابی : ابزارهای متمایزسازی شرکت ها در بازار

ارائه دهنده: دانشگاه The University of Edinburgh 

سیستم آموزشی: edX

درباره دوره:

آیا می خواهید یاد بگیرید که مشاغل موفق چگونه از بازاریابی برای افزایش درآمد، سهام و سود آوری استفاده می کنند؟

در یک بازار فزاینده ی رقابتی، مهارت های بازاریابی برای کمک به ایستادگی و ثبات سازمان ها، جلب مشتری، ایجاد تاثیر بلند مدت و بازده بسیار ضروری است.

این دوره ی آموزشی و مدیریتی به شما در درک نقش بازاریابی کمک می کند و شما را با جدیدترین ابزار ایجاد ارزش و محاسن رقابتی برای یک شرکت معرفی می کند. در عصری که نوآوری و الگوهای تجاری نوین برای پیشی گرفتن از رقیبان تجاری حرف اول را می زند، ما به کاوش در چگونگی تاثیرات نقش آفرینان بر بازار می پردازیم و همچنین چند دیدگاه منحصر فرد برای شما به ارمغان می آوریم تا بتوانید از آنها در حیطه ی تجارت خود استفاده کنید.

یاد بگیرید که چگونه می توان یک ارزش پیشنهادی قابل قبول ساخت، حضور خود در بازار را تثبیت کنید و با رقیبان خود به طور موثر به رقابت بپردازید. بیاموزید که بازاریان و فروشندگان در بازار برای پیروزی در برابر رقبایشان، جذب مشتری و حفظ وفاداری به برند دست به تقسیم بندی بازار، هدف گذاری، تثبیت موقعیت، ساخت نام تجاری (برندینگ)، طراحی، قیمت گذاری، کانال ها و ارتباطات یکپارچه ی بازاریابی می زنند.

برای گذراندن این دوره نیاز به هیچ گونه دانش قبلی در باب بازاریابی نیست. تنها چیزی که در این دوره نیاز دارید ذهن باز و تفکر خلاق است.

مطالبی که یاد خواهید گرفت

  • چگونه بازاریابی باعث ایجاد ارزش می شود.
  • چگونه بازاریابی می تواند در درک، خرید و وفاداری مشتریان تاثیر بگذارد.
  • چگونه تقسیم بندی بازار، هدف گذاری و تثبیت موقعیت می تواند باعث بازاریابی موثر و سودآور بدل شود.
  • برندهای موفق چگونه توسعه یافتند و تثبیت شدند.
  • چگونه از طراحی، قیمت گذاری، توزیع، ارتباطات، افراد، فرآیند و شواهد فیزیکی می توان در جهت ساخت استراتژی های قابل قبول و سود آور استفاده کرد.
  • چگونه می توان استراتژی های بازاریابی دیجیتال را از طریق بازی گونه سازی ( gamification ) توسعه داد.

درباره مدرک

– بعد از پایان دوره مدرک معتبر و رسمی مورد تأیید دانشگاه The University of Edinburgh و با امضای مدرسین این دانشگاه اعطا می شود.

– استفاده از مدارک صادره بعنوان گواهی کسب مهارت تأیید شده توسط دانشگاه در رزومه کاری و تحصیلی افراد در سراسر دنیا بسیار معتبر است.

– لینک صحت اعتبار مدارک در آن قید شده و می توان با وارد کردن آن در اینترنت اصل مدرک صادر شده را رؤیت کرد. همچنین میتوانید مدارک خودرا بصورت آنلاین در Linkedin و سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

نمونه مدرک صادره
مدرک دانشگاه ادینبورگ

آسانکادی سیلوا

دارای مدرک کاردانی از دانشگاه تجارت   Edinbrugh

مالکوم کیرکاپ 

استاد دانشگاه در MBA

برنامه ها و نوآوری های آموزشی

دانشکده تجارت دانشگاه Edinbrugh 

اوولینا لاکا 

مدرس بازاریابی دیجیتال و اصل تحلیل دانشگاه Edinbrug

 کریستینا آکستووا

دستیار آموزشی در دانشگاه Edinbrugh دانشکده تجارت

 

برای گذراندن دوره های آموزشی ابتدا می بایست در سایت edx‌ ثبت نام نموده و دوره مورد نظر خود را مطابق فایل راهنما انتخاب کنید. سپس به Acadmic24 مراجعه کرده و همان دوره را در سایت Acadmic24 مشاهده خواهید کرد . صفحات به گونه ای طراحی شده است که محتویات آن دقیقا مشابه صفحات سایت edx می باشد.

خب ،  از ابتدا و مرحله به مرحله شروع به گذراندن دوره کنید. شما می توانید مراحل پیشرفت خود را در منوی سمت چپ صفحه کاربری خود مشاهده کرده و برگه های مختلف را مرور کنید. در پایین هر صفحه لینک آن صفحه به سایت edx‌ نیز گذاشته شده است تا در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی آن به صفحه مورد نظر در سایت  edx‌راهنمایی شوید. سعی شده است تمامی محتویات به بهترین شکل به زبان فارسی ترجمه شده و در اختیار شما قرار گیرد تا از مطالب دوره بهترین استفاده را بکنید.

سه نوع صفحه آموزشی وجود دارد :

  1. صفحاتی که حاوی ویدیو های آموزشی است که مفاهیم بصورت زیرنویس فارسی در اختیار شما قرار می گیرد.
  2. صفحاتی که حاوی جزوات ، نکات و دروس است که کلیه متون آنها به فارسی ترجمه شده است.
  3. صفحاتی که شامل آزمونها و پرسشنامه ها می باشد. این صفحات معمولا در پایان هر سر فصل از دوره و ابتدا و انتهای دوره وجود دارند که شما می بایست به سوالات موجود در آنها پاسخ دهید.پاسخ گفتن به پرسشهای برخی از صفحات دوره اختیاری است و برخی ضروری که در ارزیابی پایان دوره شما موثر است. وقتی به این صفحات رسیدید ما برای شما مشخص کرده ایم که پاسخ دادن به سوالات اجباری یا اختیاری است.

نحوه شرکت در آزمونهای دوره :

در ورود صفحات آموزشی هرگاه به صفحات آزمون برخورد کردید به شکل زیر عمل کنید.

اگر سوالات تستی و یا چند گزینه ای بود ابتدا بر روی لینک پایین صفحه کلیک کرده تا به صفحه اصلی آزمون در سایت  edx ‌منتقل شوید. سپس ترجمه فارسی هر یک از سوالات و گزینه ها را از روی سایت Acadmic24 ببینید و گزینه مورد نظر خود را در سایت  edx‌علامت بزنید. دقت کنید که با انتخاب گزینه ها در سایت Acadmic24 پاسخهای شما ثبت سیستم نمی شود و شما می بایست گزینه مورد نظر خود را در edx ‌ علامت بزنید. اگر به صفحه ای رسیدید که سوالاتی با پاسخ کوتاه و یا تشریحی در آن وجود داشت کافیست پاسخ خود را به زبان فارسی در سایت Acadmic24 بنویسید و بقیه کار را به ما بسپارید. ما پاسخ شما را ترجمه کرده و آن را در edx‌ قرار می دهیم. در غیر این صورت روی لینک پایین صفحه کلیک کرده تا به همان صفحه در  edx‌منتقل شوید. شما می بایست پاسخ های تشریحی خود را به زبان انگلیسی در سایت ثبت کنید. 

پایان دوره و دریافت مدرک :

در صورتیکه حد نصاب نمرات را در طول دوره کسب کرده باشید در پایان ، مدرک رسمی خود را می توانید در سایت edx و با کد پیگیری رسمی جهت اعتبار سنجی دریافت کنید. برای این منظور نیاز به تایید هویت شما توسط سایت edx‌ می باشد که در قسمت پروفایل خود در این سایت می توانید این کا را انجام دهید. حتما دقت داشته باشید در صورت تمایل به دریافت مدرک می بایست حتما قبل از پایان دوره هزینه آن را پرداخت کرده باشید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
5 دوره