استاد دوره

دکتر ارنست بوگر (CHA) (FMP) (CHE) (MIH) – مدیر گروه – مدیریت هتلداری و گردشگری

راهنمای شما در این گردش علمی (سفر علمی) دکتر ارنست بوگر هستند. ایشان مدیر گروه دپارتمان مدیریت مهمانداری و گردشگری در دانشگاه مریلند می­‌باشند.

این دوره که به طراحی و تحویل دکتر ارنست انجام شده، ثمره ۵۰ سال تحصیل، تجربه و ماجراجویی در زمینه مهمانداری و گردشگری می‌­باشد. این ۵۰ سال تجربه از ظرف شستن در یک رستوران روستایی در هاوایی شروع شد، وی مدیر کل استراحتگاه کینگ استون جامائیک بود.

هتل­‌های آموزشی محور کاسامونت، معاون رئیس هیئت مدیره ساحل دیتونا و کنوانسیون و اداره بازدیدکنندگان فلوریدا، استاد ارشد در رشته گردشگری و مهمانداری در دانشگاه ایندیا غربی در جامائیکا، ناسا و پایتخت باهاماس استاد گردشگری و مهمانداری در کالج بتهون فلوریدا، برگزار کننده تورهای اروپایی secret shop، مشاور تحصیلی گردشگری و مهمانداری غنا، غرب آفریقا و هماهنگ کننده برنامه‌های بین المللی کارونیای شرقی، رهبری تورهای مسافرتی و سفرهای دریایی در سراسر ایالات متحده، اروپا، آسیا و آفریقا را در رزومه خود گنجانده است.

در طول این مسیر، افتخاراتی نظیر جایزه اوج زندگی از شورای بین المللی هتل، رستوران و آموزش­‌های سازمانی، جایزه چراغ دانش از موسسه هتل­‌ها و اقامتگاه­‌های آمریکایی و همچنین جایزه پیشگام ائتلاف ملی برنامه ریزان سیاه پوست (عضو هیئت موسس اتحادیه خدمات فرهنگی و مهمانداری چند فرهنگی)، را دریافت کرده است. همچنین در هیئت­‌های انجمن ملی رستوران­‌ها، انجمن هتل­‌ها و اقامتگاه‌­های آمریکا، ائتلاف گردشگری مریلند- فدراسیون آشپزی آمریکا خدمت کرده . وی مشاوره­‌های متنوعی برای رهبران اقامتگاه تفریحی sandals کارائیب، هتل ساحل طلایی، شرکت­‌های بین المللی محدود غنا، آرامارک و سودکسو، انجمن هتل­‌ها و رستوران­‌های کارائیب، خطوط هوایی جامایئکا، خطوط هوایی آفریقا، شرکت مسافرتی کارول گلس کمبیا، رستوران­‌های بوبا گامپ ارائه کرده است. او بیش از ۱۰۰ نشریه علمی، کتب درسی و مقالات چاپ شده را دارد. ایشان به ترتیب مدارک لیسانس، فوق لیسانس و دکترای خود را از دانشگاه­‌های فلوریدای شرقی، دانشگاه تگزاس و دانشگاه بین المللی ریونز کسب کرده است. او یک مدیر تائید شده هتل، بازنشسته افتخاری، مدیر تایید شده سرویس غذایی و امنیت غذایی و مدرس تایید شده مهمانداری نیز می­‌باشد.

او همچنین یک افسر در جنگ ویتنام (ارتش، پیاده نظام) و همچنین عضو سازمان بشر دوستانه، پل هریس می‌باشد.

لینک این صفحه در edX