حسین موسویان

اخرین به روز رسانی : اسفند 3, 1398

رهبران آموزش (Leader of Learning)

4 دانشجو
رهبران آموزش (Leader of Learning)

دسترسی سریع

ارتباط با استاد

امکان بازگشت وجه

بررسی اجمالی

video

عنوان دوره: رهبران آموزش

ارائه دهنده: دانشگاه HARVARD آمریکا 
سیستم آموزشی: edX

درباره این دوره

همه ما در زمینه آموزش، ایده ها و تئوری های بارز یا ضمنی داریم. آنها را می توان در بخش یادگیری ، روش تدریس و روش های تفکر و رهبری در امر یادگیری به کار برد. در این دوره شما به توسعه ایده و تئوری خود در این زمینه می پردازید و با چگونگی تغییر دادن چشم اندازه یادگیری آشنا خواهید شد. این دوره فقط در حیطه کاری مدرسه و دانشگاه نیست بلکه درباره ی مسائل بزرگتر و وسیع تر یادگیری می باشد.

دوره رهبران یادگیری دانشگاه هاروارد بطور ویژه برای رهبران سازمانها، مدیران، خصوصاً مدیران حوزه آموزش طراحی شده است. این دوره به شما کمک می کند نظریه های یادگیری و رهبری را در کنار هم درک کنید و یاد بگیرید آینده آموزش چه خواهد بود. طی چند دهه ی اخیر دنیای آموزش و تحصیلات متحمل تغییرات زیادی شده است. چگونه آموختیم ، چه آموختیم ، کجا آموختیم، چرا آموختیم و دیگر سوالاتی از این قبیل در این دوره مورد بررسی قرار خواهند گرفت. همچنین به امر آموزش ، رهبری ، ساختارهای سازمانی و مدیریت پرداخته می شود. توسعه ایده ها و تئوری های جدید در زمینه رهبری و آموزش از مشخصات این دوره است. یکی از ویژگی های جذاب این دوره بررسی مسائل روانشناسی و علوم اعصاب در امر رهبری و آموزش است.

آنچه که خواهید آموخت

– چگونگی توصیف تئوری های آموزشی

– نحوه رهبری در محیط های مختلف سازمانی و آموزشی

– چگونه علوم اعصاب و روانشناسی آینده ی رهبری و یادگیری را تحت الشعاع قرار می دهد

– آینده آموزش و تکنولوژی های آموزش چه خواهد بود

– تهیه مدل سلسه مراتبی در سازمان

درباره مدرک

– بعد از پایان دوره مدرک معتبر و رسمی مورد تأیید دانشگاه HARVARD و با امضای مدرسین این دانشگاه اعطا می شود.

– استفاده از مدارک صادره بعنوان گواهی کسب مهارت تأیید شده توسط دانشگاه در رزومه کاری و تحصیلی افراد در سراسر دنیا بسیار معتبر است.

– لینک صحت اعتبار مدارک در آن قید شده و می توان با وارد کردن آن در اینترنت اصل مدرک صادر شده را رؤیت کرد. همچنین میتوانید مدارک خودرا بصورت آنلاین در Linkedin و سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مدرک دانشگاه هاروارد آموزش

نمونه مدرک صادره
لینک مشاهده اعتبار مدرک در سایت: 
Verified Certificate

آموزش

Richard Elmore

The Gregory R. Anrig Research Professor of Educational Leadership

Harvard University
 
 
 
 
پروفسور ریچارد المور

– استاد دانشگاه هاروارد در حوزه مدیریت و رهبری آموزشی

– مؤسس و بناینگذار دوره دکترا در حوزه رهبری آموزشی در دانشگاه هاروارد

– مشاور تبیین سیاست های آموزشی در دولت فدرال و کنگره ایالات متحده

– عضو هیئت ارزیابی و داوری در آکادمی ملی علوم آمریکا

– عضو شورای ملی تحقیقات آمریکا

– عضو کمیته علوم رفتاری ، علوم اجتماعی و آموزش آمریکا

– چاپ ده ها مقاله و کتاب برتر در حوزه آموزش، مدیریت و رهبری

 

برای گذراندن دوره های آموزشی ابتدا می بایست در سایت edx‌ ثبت نام نموده و دوره مورد نظر خود را مطابق فایل راهنما انتخاب کنید. سپس به Acadmic24 مراجعه کرده و همان دوره را در سایت Acadmic24 مشاهده خواهید کرد . صفحات به گونه ای طراحی شده است که محتویات آن دقیقا مشابه صفحات سایت edx می باشد.

خب ،  از ابتدا و مرحله به مرحله شروع به گذراندن دوره کنید. شما می توانید مراحل پیشرفت خود را در منوی سمت چپ صفحه کاربری خود مشاهده کرده و برگه های مختلف را مرور کنید. در پایین هر صفحه لینک آن صفحه به سایت edx‌ نیز گذاشته شده است تا در صورت نیاز با کلیک کردن بر روی آن به صفحه مورد نظر در سایت  edx‌راهنمایی شوید. سعی شده است تمامی محتویات به بهترین شکل به زبان فارسی ترجمه شده و در اختیار شما قرار گیرد تا از مطالب دوره بهترین استفاده را بکنید.

سه نوع صفحه آموزشی وجود دارد :

  1. صفحاتی که حاوی ویدیو های آموزشی است که مفاهیم بصورت زیرنویس فارسی در اختیار شما قرار می گیرد.
  2. صفحاتی که حاوی جزوات ، نکات و دروس است که کلیه متون آنها به فارسی ترجمه شده است.
  3. صفحاتی که شامل آزمونها و پرسشنامه ها می باشد. این صفحات معمولا در پایان هر سر فصل از دوره و ابتدا و انتهای دوره وجود دارند که شما می بایست به سوالات موجود در آنها پاسخ دهید.پاسخ گفتن به پرسشهای برخی از صفحات دوره اختیاری است و برخی ضروری که در ارزیابی پایان دوره شما موثر است. وقتی به این صفحات رسیدید ما برای شما مشخص کرده ایم که پاسخ دادن به سوالات اجباری یا اختیاری است.

نحوه شرکت در آزمونهای دوره :

در ورود صفحات آموزشی هرگاه به صفحات آزمون برخورد کردید به شکل زیر عمل کنید.

اگر سوالات تستی و یا چند گزینه ای بود ابتدا بر روی لینک پایین صفحه کلیک کرده تا به صفحه اصلی آزمون در سایت  edx ‌منتقل شوید. سپس ترجمه فارسی هر یک از سوالات و گزینه ها را از روی سایت Acadmic24 ببینید و گزینه مورد نظر خود را در سایت  edx‌علامت بزنید. دقت کنید که با انتخاب گزینه ها در سایت Acadmic24 پاسخهای شما ثبت سیستم نمی شود و شما می بایست گزینه مورد نظر خود را در edx ‌ علامت بزنید. اگر به صفحه ای رسیدید که سوالاتی با پاسخ کوتاه و یا تشریحی در آن وجود داشت کافیست پاسخ خود را به زبان فارسی در سایت Acadmic24 بنویسید و بقیه کار را به ما بسپارید. ما پاسخ شما را ترجمه کرده و آن را در edx‌ قرار می دهیم. در غیر این صورت روی لینک پایین صفحه کلیک کرده تا به همان صفحه در  edx‌منتقل شوید. شما می بایست پاسخ های تشریحی خود را به زبان انگلیسی در سایت ثبت کنید. 

پایان دوره و دریافت مدرک :

در صورتیکه حد نصاب نمرات را در طول دوره کسب کرده باشید در پایان، مدرک رسمی خود را می توانید در سایت edx و با کد پیگیری رسمی جهت اعتبار سنجی دریافت کنید. برای این منظور نیاز به تایید هویت شما توسط سایت edx‌ می باشد که در قسمت پروفایل خود در این سایت می توانید این کا را انجام دهید. حتما دقت داشته باشید در صورت تمایل به دریافت مدرک می بایست حتما قبل از پایان دوره هزینه آن را پرداخت کرده باشید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

برنامه آموزشی

درباره مدرس

User Avatar
(0)
5 دوره