اهمیت لوگو

اهمیت لوگو برای کسب کارها

بدون دیدگاه

اهمیت لوگو برای کسب کارها

همه ما می دانیم که وقتی به مقوله تصویر می رسیم، مردم حافظه خارق العاده ای دارند. این بدان معنی است که اگر آنها هر چیزی را به شکل تصویر مشاهده کنند ، می توانند به طور حتم آن را به بهترین وجه به خاطر بسپارند. در مورد کسب و کارها، فکر نمی‌کنید که اگر مردم همیشه قادر باشند برند شما را به بهترین شکل به یاد بیاورند، واقعا برای شما مفید خواهد بود؟ خوب، برای انجام این کار باید مطمئن شوید که به آن‌ها چیزی ارائه می دهید، که باعث می‌شود این اتفاق به بهترین شکل بیفتد. ساخت یک لوگو برای نام تجاری کسب و کارتان، یک قدم اولیه محسوب میشود و برای این کار وب سایت های زیادی وجود دارند که به شما کمک میکنند تا به صورت رایگان یک لوگو طراحی کنید. ممکن است توانایی راه اندازی کسب و کارتان را داشته باشید اما تا زمانی که یک لوگو برای کسب و کارتان طراحی نکرده باشید تا مردم کار شما را به واسطه آن لوگو شناسایی کنند، در حقیقت هنوز تبدیل به یک برند نشده اید. در نتیجه برای بهره بردن از حافظه مشتریانتان، باید بهترین لوگو را برای شرکت خود طراحی کنید.

لوگو یک شرکت چیست و اهمیت لوگو برای کسب کارها چیست؟

آیا تابحال به تصویر دومینوهایی که بر سردر پیتزافروشی های Domino نصب شده اند توجه کرده اید؟ این یک نمونه لوگو است که مخصوص یک شرکت طراحی شده است. و یا سیب های گاز زده شرکت Apple، که بر روی تمامی محصولات این شرکت نمایان است. این نیز یک نمونه بارز از لوگو برای یک شرکت می باشد. لوگوی یک شرکت، نمایش بصری از یک برند است که فقط با خود برند ارتباط دارد. با این حال ، لوگوی برند چیزی است که می تواند به افراد کمک کند تا یک کسب و کار را به بهترین وجه به خاطر بسپارند. ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که با کمک لوگو می توانید اطمینان حاصل کنید که مشتریان، نام تجاری شما را به خاطر بسپارند و آنرا فراموش نکنند. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که شرکت ها می خواهند لوگوی برند خاص خود را داشته باشند. بدون شک با کمک لوگو تجاری قادر خواهید بود تجارت خود را گسترش دهید زیرا افراد بیشتری این برند را می شناسند. نه تنها این بلکه شما می توانید یک وبلاگ را نیز به برند تبدیل کنید و همچنین اطمینان حاصل کنید که بهترین شخصیت مجازی را نیز دارید. همچنین شما می توانید به واسطه لوگویی که میسازید، کسب و کارتان را به مردم معرفی کنید. ناگفته نماند که از نظر ظاهری هم جذاب است و در تمایز شما از دیگران نیز کمک خواهد کرد. پس چرا لوگو مخصوص خودتان را نمی سازید تا بیشترین بهره را به دست بیاورید. برای ساخت یک لوگو باید از ابزار و تکنیک هایی کمک بگیرید که ما آنها را به شما خواهیم گفت. وب سایت های زیادی به منظور ایجاد یک لوگو وجود دارند که به شما در زمینه ایجاد لوگو کمک می کنند. لذا شما باید بدانید که کدام یک گزینه مناسب تری برای شما خواهد بود. این سایت با در اختیار قرار دادن بهترین قالب ها برای ایجاد یک لوگو به شما کمک می کنند. ویژگی های جالب ، تنظیم رنگ ، و بسیاری از ابزارهای شگفت انگیز دیگر وجود دارد که وقتی شما در حال ساختن لوگو تجاری خود هستید ، کمک بزرگی به شما خواهند کرد. بنابراین ، بدون اتلاف وقت، به ما اجازه دهید تا با این وب سایت ها آشنا شویم.

بهترین وب سایتها برای طراحی لوگو مخصوص وب سایت

در اینجا به چند مورد از وب سایت هایی که به شما کمک می کنند تا لوگو تجاری خود را طرحی کنید، اشاره شده است. هریک از سایت هایی که بیشتر به درد شما می خورد را انتخاب کنید.

خوب ، این یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید برای طراحی لوگو برند خود انتخاب کنید. در مورد این که این یک وب سایت رایگان است ، هیچ شک و تردیدی وجود ندارد. الگوهایی وجود دارد که می توانید برای استفاده در رسانه های اجتماعی ، دعوت نامه ها و بسیاری از گزینه های شگفت انگیز دیگر از آنها استفاده کنید. با وجود چنین لیستی از الگوهای شگفت انگیز و چشمگیر ، شکی نیست که از گزینه هایی که برای ایجاد لوگو دلخواه خود دریافت می کنید شگفت زده خواهید شد.

 • Free logo services

کلمه “رایگان” لبخندی به چهره شما می آورد، اینطور نیست؟ خوب ، تنها کاری که شما باید انجام دهید بازدید از این سایت است و شما خوشحال خواهید شد که همه کارهای شگفت انگیز را که می توانید انجام دهید. نه تنها قالب‌های طراحی شگفت‌انگیز را خواهید دید که برای شما در دسترس هستند، بلکه شما همچنین قادر خواهید بود که این الگوهای شگفت‌انگیز را به طور رایگان ذخیره کنید. آیا به چیزی که می خواهید در وهله اول از آن استفاده کنید نرسیده اید؟ فارق از تمام این مسائل، به محض اینکه متن خود را انتخاب کنید با مقیاس وسیعی از گزینه های مختلف مثل  نماد ها، حرف های اول، نشان ها و … روبه رو خواهید شد. ما از بابت اینکه این سایت شگفت انگیز نیازهای شمارا براورده خواهد کرد اطمینان داریم. دیگر چه چیزی می خواهید؟

 • Graphic springs

 این سایت هم مثل سایت های دیگری که معرفی کردیم قالب های فوق العاده ای را در اختیار شما قرار میدهد اما تنها تفاوتی که با دیگر سایت ها دارد، دسته بندی این قالب هاست که دسترسی به آن را برای کاربران راحت تر کرده است.

آیا نمی خواهید بخشی از این وب سایت باشید؟ شما میتوانید پس از انتخاب نام تجاری به راحتی لوگو خود را در دسته بندی ارائه شده در این وب سایت، پیدا کنید.

 • Logo maker

نام این وب سایت، کارایی آن را برای ما مشخص می کند. اینطور نیست؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که اشکال مورد نظرتان را برای طراحی لوگو یا

وب سایتتان را انتخاب کنید و پس از اتمام طراحی می بینید که یک لوگو فوق العاده در اختیار شما قرار داده شده است. ابتدا قالب ها و شکل ها را انتخاب میکنید و سپس اندازه آنها را تنظیم میکنید. همچنین می توانید به آنها متن های دلخواه خود را نیز اضافه کنید. و در آخر از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد! همچنین میتوانید بخش های اضافی را با استفاده از crop حذف کنید.

 • Ucraft

خوب، رفته رفته به انتهای این لیست نزدیک می شویم. حالا به سراغ یکی دیگر از این وب سایت ها می رویم. بی شک هنگامی که حرف از طراحی لوگو می شود، Ucraft  یکی از نام هایی است که به ذهن همه می رسد. این سایت نیز قالب های بسیار خوبی به کاربران ارائه میدهد و خوبی این سایت نیز به رایگان بودن آن است، این بدان معناست که شما نیازی به هزینه کردن برای طراحی لوگو ندارید.

 • Logo Garden

این وب سایت یکی از بهترین وب سایت هاییست که میتوانید لوگو خود را خیلی سریع در آن طراحی کنید. کاربرد آسان از امکانات این وب سایت شما را قادر می سازد که لوگو خود را به راحتی طراحی و شخصی سازی کنید. جلوه های نماد این سایت به راحتی در اختیار شماست تا مناسب ترین آنها را برای لوگو خود انتخاب کنید. لوگو های شما از نوع صحیح جلوه های مربوط به منعکس کردن پریشانی ، سایه ، درخشش ، مدال ها ، افتخارات و موارد دیگر در سفارشی ترین حالت برخوردار است.

 • Logo Genie

این وب سایت نیز یکی دیگر از بهترین وب سایب هاییست که استفاده از آن بسیار راحت است و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. کافیست در قسمت دسته بندی لوگو خود را انتخاب کرده و از امکانات هیجان انگیزی که در اختیار شما قرار گرفته کمال استفاده را ببرید. پس از اینکه قالب و نماد ها را انتخاب کردید می توانید به راحتی آن را شخصی سازی کنید و مناسب ترین لوگو برای شرکت خود را طراحی کنید.

 • Hatchful

تمام تلاش ها و دغدغه های شما برای ساخت و طراحی یک لوگو میتواند به این وب سایت ختم شود. شما می توانید با استفاده از این وب سایت یک لوگو با توجه به تمایلات و سلایق خاص خود طراحی کنید. کار با این وب سایت بسیار ساده است. شما می توانید لوگو خود را طراحی کرده و شعار شرکت خود را نیز در زیر آن حک کنید. با پشت سر گذاشتن فرایند طراحی لوگو در این وبسایت که شامل انتخاب رنگ مناسب، چیدمان، خط مخصوص و… در خواهید یافت که ساخت لوگو در این وب سایت بسیار ساده و در عین حال کاربردی است.

برخی دیگر از وب سایت های مربوط به ساخت لوگو رایگان:

 • Oberlo Logo Maker
 • Logaster
 • Ucraft
 • Hipster Logo Generator
 • MarkMaker
 • Free Logo Design
 • Design Free Logo
 • Envato Elements
 • Creative Market
 • Designhill
 • Shopify Online Free Logo Generator
 • Ucraft Free Logo Design and Download
 • Squarespace Free Logo Creator
 • Designmantic
 • Premium logo templates

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.